Carregant Esdeveniments
Trobar Esdeveniments

Navegació de les vistes d'esdeveniments

Esdeveniments per març 2017

Navegació del calendari mensual

dilluns dimarts dimecres dijous divendres dissabte diumenge
27
28
1
2
3

INAUGURACIÓ DE LA 35a OLIMPÍADA ESCOLAR DE REUS.

4

GRUP RUNNING: ENTRENAMENT DISSABTE 04/03/17

CN REUS PLOMS VS VIDAL I BARRAQUER. CAT. PREBENJAMÍ

SINCRONITZADA: CAMPIONAT DE CATALUNYA DE RUTINES COMBINADES

5

SALLE PLOMS B VS MANYANET. CAT. INFANTIL MASC.

SALLE PLOMS 01-02 VS JOVIAT. CAT. CADET FEMENÍ

6

SUSPÈS! ATLETISME CN REUS PLOMS I LA 35a OLIMPÍADA ESCOLAR DE REUS.

7

ATLETISME CN REUS PLOMS I LA 35a OLIMPÍADA ESCOLAR DE REUS. D2

8

ATLETISME CN REUS PLOMS I LA 35a OLIMPÍADA ESCOLAR DE REUS. D3

9

ATLETISME CN REUS PLOMS I LA 35a OLIMPÍADA ESCOLAR DE REUS. D4

10

ATLETISME CN REUS PLOMS I LA 35a OLIMPÍADA ESCOLAR DE REUS. D4.1

SALLE PLOMS VS E.CAMBRILS. CAT. ALEVÍ MASC.

Partit de lliga de PÀDEL: equip veterans

11

GRUP RUNNING: ENTRENAMENT DISSABTE 11/03/17

SALLE PLOMS B VS TGN. CAT. JÚNIOR FEM.

2a Fase GR del Consell Esportiu del Baix Camp

12

Excursió- homenatge a Ramon Bergadà

Campionat de Catalunya de Duatló per equips

SALLE PLOMS NEGRE VS AURA. CAT. PREINFANTIL FEM.

13

BÀSQUET CN REUS PLOMS I LA 35a OLIMPÍADA ESCOLAR DE REUS.

14

BÀSQUET CN REUS PLOMS I LA 35a OLIMPÍADA ESCOLAR DE REUS.

15

BÀSQUET CN REUS PLOMS I LA 35a OLIMPÍADA ESCOLAR DE REUS.

16

BÀSQUET CN REUS PLOMS I LA 35a OLIMPÍADA ESCOLAR DE REUS.

TASTET D’ATLETISME DELS JOVES ESTUDIANTS

G. RÍTMICA CN REUS PLOMS I LA 35a OLIMPÍADA ESCOLAR DE REUS.

17

BÀSQUET CN REUS PLOMS I LA 35a OLIMPÍADA ESCOLAR DE REUS.

G. RÍTMICA CN REUS PLOMS I LA 35a OLIMPÍADA ESCOLAR DE REUS. D2

WATERPOLO: REUSPLOMS VS CLUB WATERPOLO GARRAF

18

SORTIDA CICLISME CARRETERA. NIV. MIG – GF CANYON C

GRUP RUNNING: ENTRENAMENT DISSABTE 18/03/17

SALLE PLOMS VS AE SALLE TGN. CAT. PREINFANTIL MASC.

19

SALLE PLOMS VERD VS EL CARME. CAT. PREINFANTIL MASC.

SALLE PLOMS 00B VS CANTAIRES TORTOSA. CAT. JÚNIOR MASC.

REUS PLOMS VS CAMBRILS. CAT. BENJAMÍ A TGN B. F1

20

BÀSQUET CN REUS PLOMS I LA 35a OLIMPÍADA ESCOLAR DE REUS. S2

21

BÀSQUET CN REUS PLOMS I LA 35a OLIMPÍADA ESCOLAR DE REUS. S2

22

BÀSQUET CN REUS PLOMS I LA 35a OLIMPÍADA ESCOLAR DE REUS. S2

23

BÀSQUET CN REUS PLOMS I LA 35a OLIMPÍADA ESCOLAR DE REUS. S2

24

BÀSQUET CN REUS PLOMS I LA 35a OLIMPÍADA ESCOLAR DE REUS. S2

ASSEMBLEA GENERAL DE SOCIS 2017

25

GRUP RUNNING: ENTRENAMENT DISSABTE 25/03/17

TORNEIG EXPRESS MIXT DE PÀDEL!

I TROFEU INICIACIÓ A/C DE PATINATGE ARTÍSTIC

26

PORT AINÉ (Raquetes de neu)

I TROFEU INICIACIÓ A/C DE PATINATGE ARTÍSTIC – DG

27

CURSETS DE NATACIÓ: EXHIBICIÓ ESPECIAL DE SETMANA SANTA

28

CURSETS DE NATACIÓ: EXHIBICIÓ ESPECIAL DE SETMANA SANTA

29

CURSETS DE NATACIÓ: EXHIBICIÓ ESPECIAL DE SETMANA SANTA

30

CURSETS DE NATACIÓ: EXHIBICIÓ ESPECIAL DE SETMANA SANTA

31

CURSETS DE NATACIÓ: EXHIBICIÓ ESPECIAL DE SETMANA SANTA

1

CURSETS DE NATACIÓ: EXHIBICIÓ ESPECIAL DE SETMANA SANTA

GRUP RUNNING: ENTRENAMENT DISSABTE 01/04/17

WATERPOLO: REUSPLOMS VS CN MONTJUÏC B

2

L’ALEIXAR – ST. ANTONI

EL GRAN ENTRENAMENT

+ Exportar Esdeveniments del mes