Carregant Esdeveniments
Trobar Esdeveniments

Navegació de les vistes d'esdeveniments

Esdeveniments per abril 2017

Navegació del calendari mensual

dilluns dimarts dimecres dijous divendres dissabte diumenge
27

CURSETS DE NATACIÓ: EXHIBICIÓ ESPECIAL DE SETMANA SANTA

28

CURSETS DE NATACIÓ: EXHIBICIÓ ESPECIAL DE SETMANA SANTA

29

CURSETS DE NATACIÓ: EXHIBICIÓ ESPECIAL DE SETMANA SANTA

30

CURSETS DE NATACIÓ: EXHIBICIÓ ESPECIAL DE SETMANA SANTA

CN REUS PLOMS VS ROCABRUNA. CAT. BENJAMÍ MASC.

CN REUS PLOMS VS ALBERICH I CASAS. CAT. PREBENJAMÍ MASC.

31

CURSETS DE NATACIÓ: EXHIBICIÓ ESPECIAL DE SETMANA SANTA

CN REUS PLOMS VS BÓBILA. CAT. BENJAMÍ MASC.

REUS PLOMS VS VALLS A. CAT. PREBENJAMÍ B TGN F4

1

CURSETS DE NATACIÓ: EXHIBICIÓ ESPECIAL DE SETMANA SANTA

GRUP RUNNING: ENTRENAMENT DISSABTE 01/04/17

SALLE PLOMS 5è VS CB AGUILES. CAT. ALEVÍ MASC.

2

SALLE PLOMS B VS MANYANET. CAT. JÚNIOR FEM.

EL GRAN ENTRENAMENT

REUS PLOMS VS CALDES A. CAT. ALEVÍ F4

3
4

CN REUS PLOMS VS PUIGCERVER 4T. CAT. BENJAMÍ MASC.

5
6
7

REUS PLOMS A VS REUS PLOMS B. CAT. BENJAMÍ A TGN F1

REUS PLOMS A VS REUS PLOMS B. CAT. BENJAMÍ A-B F1

REUS PLOMS VS ST CUGAT. CAT. 1a CATALANA G.B

8

GRUP RUNNING: ENTRENAMENT DISSABTE 08/04/17

SALLE PLOMS VS REUS DEPORTIU. CAT. ALEVÍ MASC.

SALLE PLOMS 99 VS EL CARME. CAT. JÚNIOR MASC.

9

3a Fase Jocs Esportius de Rítmica del Consell Esportiu del Baix Camp

REUS PLOMS VS CAMBRILS. CAT. PREBENJAMÍ A TGN F1

10

ESTADES MULTIESPORTIVES DE SETMANA SANTA 2017

INICIACIÓ A LA SYNCRO PER SETMANA SANTA

11

ESTADES MULTIESPORTIVES DE SETMANA SANTA 2017

INICIACIÓ A LA SYNCRO PER SETMANA SANTA

12

ESTADES MULTIESPORTIVES DE SETMANA SANTA 2017

INICIACIÓ A LA SYNCRO PER SETMANA SANTA

13

ESTADES MULTIESPORTIVES DE SETMANA SANTA 2017

INICIACIÓ A LA SYNCRO PER SETMANA SANTA

14

LA FEBRÓ – LES SOCARRADES (Farigola)

15

GRUP RUNNING: ENTRENAMENT DISSABTE 15/04/17

16
17

EXPOSICIÓ “CATALUNYA, LLUITES COMPARTIDES”, A CÀRREC D’OMNIUM

18

EXPOSICIÓ “CATALUNYA, LLUITES COMPARTIDES”, A CÀRREC D’OMNIUM

SALLE PLOMS 02 VS CB VILA-SECA. CAT. CADET FEM.

19

EXPOSICIÓ “CATALUNYA, LLUITES COMPARTIDES”, A CÀRREC D’OMNIUM

SALLE PLOMS VS REUS DEPORTIU. CAT. ALEVÍ MASC.

SALLE PLOMS VERD VS SALLE PLOMS NEGRE. CAT. PREINFANTIL MASC.

20

EXPOSICIÓ “CATALUNYA, LLUITES COMPARTIDES”, A CÀRREC D’OMNIUM

21

EXPOSICIÓ “CATALUNYA, LLUITES COMPARTIDES”, A CÀRREC D’OMNIUM

22

EXPOSICIÓ “CATALUNYA, LLUITES COMPARTIDES”, A CÀRREC D’OMNIUM

GRUP RUNNING: ENTRENAMENT DISSABTE 22/04/17

SALLE PLOMS 00B VS CB CALAFELL. CAT. JÚNIOR MASC.

23

EXPOSICIÓ “CATALUNYA, LLUITES COMPARTIDES”, A CÀRREC D’OMNIUM

L’ALEIXAR – ST. ANTONI

SORTIDA CICLISME CARRETERA. NIV. BAIX-MIG 23/04

24

EXPOSICIÓ “CATALUNYA, LLUITES COMPARTIDES”, A CÀRREC D’OMNIUM

25
26
27
28
29

GRUP RUNNING: ENTRENAMENT DISSABTE 29/04/17

XII Hores de Minibàsquet 2017

30

XII Hores de Minibàsquet 2017

PRADES – POUS DE GEL

+ Exportar Esdeveniments del mes